| דף הבית | אודותינו | תחומי עיסוק | בין לקוחותינו | פרסומים | מאמרים | צור קשר |
אודותינו

פיינשטיין - משרד עורכי דין ונוטריון מעניק שירותים משפטיים מקצועיים ויעילים ללקוחות ישראלים ובינלאומיים.

עו"ד עופר פיינשטיין וצוות עורכי הדין משמש בחברות רבות כתחליף למחלקה משפטית פנימית (המרכז הרפואי שערי צדק וקואופ ישראל לדוגמא). עבודתנו מתייחדת במינוי נציג (רפרנט) קבוע של משרדנו לכל חברה, אשר מעמיק הידע והמעורבות בחברה, בדרך כלל בקשר ישיר עם הנהלת החברה: מנכ"ל, סמנכ"ל וכו'. בחברות אחרות אנו משמשים כיועצים משפטיים לנושאים ספציפיים ופועלים תחת הנחיית המחלקות המשפטיות הפנימיות.

בחברות המיוצגות ע"י משרדנו, אנו משתדלים להיות מעורבים ברמת עשייה היום יומית, תוך שמירה על קשר ישיר ומיידי עם הנהלות החברות.

עקב נסיונו הרב,משרדנו מעניק ייעוץ משפטי ראשוני לכל סוגיה המופנית אלינו מקהל לקוחותינו עד ולא יאוחר מתום 48 שעות מקבלת הפניה. מובן שבמקרים חריגים אף באופן מהיר יותר. אנו זמינים במשך מרבית שעות היום והערב, ולקוחותינו מכירים היטב את מספרי הטלפונים הניידים של כל עורכי הדין במשרד.

במהלך השנים רכש המשרד מומחיות מיוחדת וניסיון רב בהובלה והנעת פרויקטים רחבי היקף רבים, הן ממשלתיים והן פרטיים.
בין היתר:

שימשנו כמינהלת פריסת חובות הרשויות המקומיות כבר בשנת 1989 - אז ריכזנו המו"מ המשפטי והכלכלי עם כל רשות ורשות עד להחתמת כל הרשויות על הסדרי הבראה

ייצגנו את מינהלת ההתנתקות בפרוייקט מתן ההלוואות לבעלי עסקים מתפנים באזור התעשיה ארז וכן
הלוואות גישור והלוואות איבוד עונה למתפני האיזור.

שימשנו כמינהלת לפדיון מניות בתאגיד - קואופ ירושלים, מקרב 16,000 בעלי מניותיו. גם בפרויקט זה אשר רוכז בלעדית על ידינו פרסמנו הפניות בעיתונות, בדקנו את כל הדרישות, נהלנו מו"מ מסחרי / משפטי ולבסוף החתמנו על הסכם שהוכן כמובן על ידינו.

תחום פעילות עיקרי נוסף של משרדנו אשר התפתח במיוחד בשנים האחרונות, הינו בצוע הליכים
משפטיים לגביית חובות לחברות ותאגידים אחרים כגון לבנק דיסקונט (מול לווים עסקיים בעייתיים כחברת ג'רוזלם אנטרפרייז בעלת מלון פנינת דן - אותו הכנסנו לפירוק, או רשת בתי המלון של עזרא הראל אשר את רובם הכנסנו לכינוס / פירוק וכו'), קואופ ישראל; המרכז הרפואי שערי צדק ועוד.

יודגש כי בתחום זה ייצגנו ואנו עדיין מייצגים את המדינה וחברות ממשלתיות בהליכים משפטיים שונים, ובין היתר ייצגנו שנים ארוכות כיועצים משפטיים את החברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה. כן אנו מייעצים לחברת ענבל חברה לביטוח בע"מ ומשרד האוצר בתיקי גביה שונים וכן משמשים כעורכי דין חיצוניים של משרד הבטחון.

בתום הפירוקים והכינוסים – כיום אנו משמשים ככונסי הנכסים של מלון אשכולות חברון בקרית ארבע.
כמו כן אנו משמשים ככונסי נכסים של נדל"ן בחלקו הקדשים.
במשרדנו מחלקת דיני עבודה המעניקה ייעוץ משפטי שוטף לרבות ייצוג בפני בתי הדין לעבודה, לתאגידים רבים ובהם המרכז הרפואי שערי צדק, קואופ ישראל וכו'. כמו כן השלמנו אך לאחרונה מהלך של שינוי הסכמי עבודה בתחום הפנסיה והחיסכון הפנסיוני, מהלכי מעבר עובדים בין מסלולי הפנסיה השונים וכן הסכמי עבודה קיבוציים חדשים.

עורכי דין ואמצעים ארגוניים
במשרדנו עובדים 5 עורכי דין, וכן צוות מינהלי - משפטי ובכללו מחלקת הוצאה לפועל.
משרדנו ממוקמים בירושלים, והינם מותאמים במיוחד לבצוע פרויקטים רחבי היקף (שטח משרד גדול המחולק למספר רב של חדרי עבודה, מספר עורכי דין ופקידים היכולים לקבל קהל בו זמנית, שירותי מזכירות במשך מרבית שעות היום כו').

 

 
כתובתינו החדשה
רח' עגור 361, מכבים 7173002
טל' 08-8534761, פקס: 153-505207106